Daily Garden Resort Hotel, Konumu itibari ile siz değerli konukları için birinci sınıf hizmet ve konfor ayrıcalığı deneyimini sunmak, tatiliniz süresince huzur ve rahatlığı ile unutamayacağınız anlarla sizleri buluşturmak için tasarlanmış olup, 3.500 m2 alan üzerine inşa edilmiş Ölüdeniz ’in en huzurlu ve serin bölgesinde yer alan 5 yıldızlı bir oteldir.

Mavi ile yeşilin buluşma adresi olan Daily Garden Resort Hotelbahçe, havuz dinlenme ve eğlence alanları ile toplam 6.500 m²’lik bir alana sahiptir.

Daisy Garden Resort Hotel Olanakları

Huzuru ve eğlenceyi, samimiyet ve güler yüzü, doğayı ve mimariyi, yeşil ile maviyi bir arada göreceğiniz Daisy Garden Resort Hotel aynı zamanda lezzet, kalite ve konfora da tatiliniz boyunca sahip olmanızı memnuniyet içerisinde sağlamaktadır.

Konaklama, eğlence, yeme – içme, çocuklar için özel alanlar, havuz, deniz plaj ve aqua olanakları ile hizmetin doruklarına yer almaktadır.

7 / 24 saat boyunca her talebiniz için hizmet veren, tüm memnuniyet ve samimiyetlerini ortaya koyarak gerçekleştiren güler yüzlü personeli ile Daisy Garden Resort Hotel tek tercihiniz olacaktır.

Daisy Garden Resort Hotel Hakkında