Amerika’dan alışveriş yapılan platformları bir araya toplayan sitemiz, müşterilerin memnuniyetine odaklı olup güvenle alışveriş yapmalarına olanak sağlayan bir online alışveriş sitesidir. Ülkemizde bulunmayan bulunsa da maliyeti fazla olan ürünler birçok Amerika menşeli sitelerde bulunmaktadır.

Fakat her zaman kolayca alışveriş yaptığımız bu sitelerden ürünlerimizi beklerken yeteri kadar takip sağlayamayabiliriz. Bunun için online alışveriş sitemiz olan Amerika Paketim, alacağınız ürünleri bir araya toplayarak size aracılık etmektedir.

Bu arada birçok ödeme imkanını da bünyesinde bulundurması sebebiyle size ödeme kolaylığı da sağlamış olur. Dilerseniz kredi kartınızla taksitle dilerseniz de havale ve eft ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Sitemizin işleyiş sistemi, öncelikle Amerika’dan alışveriş yapma imkanı sağladığınız Amazon, ebay ve Amerikan Postam gibi sitelerden almak istediğiniz ihtiyacına uygun ürünlere bakmanız.

Almaya karar verdiğiniz ürünleri belirledikten sonra  linklerini kopyalayarak işlemin ilk basamağını gerçekleştirmiş olursunuz. Daha sonra AmerikaPaketim.com sitesini açarak hemen al butonundan link ekleme kısmına kopyaladığınız ürün linkini yapıştırarak yeni bir sayfa açmış olursunuz.

Ürünün özellikleri kısmından kaç tane ürün alacağınız, rengi ve deseni ya da ürün özelliklerini seçtikten sonra seçtiğiniz ürünler sitemiz tarafından bünyemizde tedarik edilmiş olacaktır.

Sizin adresine göre kargo ücreti belirlendikten sonra kargo fiyatı belirlenerek size haber verilecek. Siz onaylayarak kargo ücretini ödedikten hemen bir gün sonra ürün size doğru yola çıkmış olacaktır.

Ebay Amazon Gibi Sitelerden Türkiye’ye Alışveriş ile Nasıl Ürün Getirebiliriz?