Esenyurt Parke yapı sektöründe gereklilik haline gelen parke hizmetlerinde sizlere yardımı olur. Türkiye’de ve dünyada çok fazla tanınan parke modellerini sizlere sunar. İthal ve yerli parke modellerine uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerin isteklerine cevap verir.

Esenyurt Parke ürün yelpazesi geniş olan parkelerin hepsinden birer örnek teşkil edecek şekilde firma bünyesinde barındırır. Esenyurt Parke ile sorunsuz kalitede malzeme temini edebilirsiniz. Ev ve iş yerleri için parke modelleri bulunur.

Esenyurt Parke Özellikleri
Esenyurt parke selülozik madde içermeyen sağlığa karşı zararsı malı temin etmenize yardımcıdır. İstanbul içi ve İstanbul dışındaki tüm firmalar içinde uygun olan parkeler almanızı sağlıyoruz. Büyük şehirlerde olan birçok büyük işletmeler için özel üretilen parkelerde renk ve doku kalitesi yüksek derecededir. Parkelerimizin hepsi dayanıklıdır. Darbe ve herhangi bir yüksek ısıya karşı dayanıklı olan malzemelerdir biparke.com

Esenyurt Parke Modelleri

Esenyurt parke birçok farklı modeli müşterisine sunar. Masif ve lamine parke isteklerinizde sizlere yardımcı olur. Farklı desenlerde ve renklerde imal edilen ürürlerdir. Ağaç sektöründe çok fazla sevilen parkelerimiz dekorasyonda önemli bir yere sahiptir. Yüksek dayanımlı ağaç liflerinden üretilen modellerimizdir. Aşınma ve herhangi bir çizilmeye karşı son derece dayanıklı olan esenyurt parke modellerdir.

Ağaç sektörün giderek artış gösterdiği son dönemde işinize yaracak olan birbirinden iddialı modelleri sizlere sunar. Doku ve çeşitlilik bakımından her zevke hitap eden modelleri sizlerde sipariş verebilirsiniz.

Esenyurt Parke Uygulaması