Kış turizminin en önemli adresi olan termal oteller, artık her mevsim tercih edilmektedir. İş yoğunluğu ve şehir yaşamının olumsuz etkilerinden bir süreliğine kurtulmak isteyenler, farklı birçok hastalığa iyi geldiği uzmanlar tarafından kabul edilen şifalı sular ve beş yıldızlı otel konforunda hizmet veren Frigya Termal otelde tüm stresini ve yorgunluğunu atabilir, unutamayacağı huzurlu zamanlar geçirebilir.

Afyon Gazlıgöl’de bulunan Frigya Termal, standart termal otellerin haricinde daha kapsamlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Doğayla iç içe bir bölgeye konumlandırmış tesiste, bay ve bayanlar için ayrı çocuk havuzları bulunmaktadır.

Tesis içinde ayrıca, alışveriş merkezi, fitness salonu, hamam, çocuk havuzu, buhar banyosu, FrigyaTermal çamur banyosu ve restoran bulunmaktadır. Frigya Termal, şifalı suyu sayesinde,misafirlerinin tüm sıkıntı ve rahatsızlıklarından kurtularak kendini daha sağlıklı ve dinç hissetmesini sağlamaktadır.

Dinlenirken aynı zamanda sosyal aktivitelerden faydalanma imkanı bulunmaktadır. Geleneksel kültürümüzün vazgeçilmez parçalarından birisi olan hamam ile, modern çağın belirli kesim tarafından tercih edilen sauna hizmeti, farklı zevklerden misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına tesis tarafından sunulan hizmetlerdir.

Frigyatermal.com isimli websitesi bulunan tesisin tüm hizmetlerine, otel konumuna ve oda sayısı ile fiyat bilgisine bu siteden ulaşabilir, istediğiniz takdirde birkaç adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Frigya Termal Otel Kalitesiyle Öne Çıkıyor