Günümüzde sağlık sorunlarının bu kadar sık yaşanmasının ana sebeplerinden biri de yetersiz spor ve bilinçsiz bir şekilde yapılan egzersizlerdir. Bu gibi sorunları çözüme kavuşturmak ve toplumun daha sağlık bir yaşamasını sağlamak için tasarlamış olduğumuz Kadıköy fitness salonları, gerek teknolojik aletleri, gerekse alanında uzman hocaları sayesinde, üyelerin bilinçli bir şekilde spor yapmalarına zemin hazırlamaktadır.

Salonlarımız konfor açısından oldukça profesyonel yenilikler ile donatılmıştır. Rahat bir şekilde duşunuzu almanız için düşünülmüş banyo ve soyunma odaları, güvenlik kameraları, ferah ortamlar ve rahat kullanıma uyun spor aletleri gibi birçok fonksiyonel özellikler salonlarımız da mevcuttur.

Bünyemiz de eğitim veren uzman hocalarımız isteyen üyelere, farklı spor branşları hakkında bilgi ve deneyimlerini aktarmaktadır. Ayrıca salonlarımızda görevli olan tüm ekip arkadaşlarımız, akademik kariyerini bu alan üzerine tamamlamış kişilerden oluşmaktadır.

Kadıköy fitness salonlarımızda etkili hizmet veriyoruz , birçok açıdan tercih edilmesinin sebebi, imkanları bakımından diğer salonlara göre konforlu olması ve ekonomik fiyatlar ile hizmet vermesidir. Ayrıca bayanlarımızın rahat bir şekilde spor yapmaları için ayrı bölümlerimizde mevcuttur. İsteyen üyelerimize boks dersleri de verilmektedir.

KADIKÖY SPOR SALONU BOKS ve FİTNESS