Her firma, iş sağlığı ve güvenliği için üzerine düşen önlemleri almak zorundadır. Bunun içinse yapması gerekenler, ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak hizmet veren şirketlerden destek talebinde bulunmaktır. İşletmelerin, güvenlik konusunda çalışanları için gerekli önlemleri alabilmesi için, hizmet talebinde bulunduğu şirket, yasalara uygun olarak hizmet vermelidir.

Güvenç OSGB, çalışma ve sosyal güvenlik Bakanlığı’nın verdiği yetkiyle, iş sağlığı ve güvenliği konusunda sahip olduğu bilgi ve deneyimleri, işletmelere aktarmaktadır. Sektörde kullanılmaya başlanan tüm ekipmanlara sahip olmanın yanısıra, her türlü tıbbi ve fiziki ihtiyaç için firmalara destek sağlamaktadır. Belirli aralıklarla iş yerlerinin denetimini yapacak uzmanlar ile iş yeri hekimi ve diğer sağlık personellerini de işletmelere sağlayan Güvenç OSGB, kısa sürede, sektörde kendine önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.

Kaynak: https://guvencosgb.com/

  İş sağlığı ve güvenliği, ihmal edildiğinde sonuçları herkes açısından üzücü olabilir. Bu nedenle, gereken önlemleri almak hem yasal açıdan hem de iş güvenliği açısından faydalı olacaktır. Güvenç OSGB bu konuda, tüm firmalara garantili hizmet vermektedir.

Yasal Yetkilendirmeyle Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi  Hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir